Jūsų krepšelis

Laivo priežiūrai

Laivo priežiūrai

SEA-LINE® produkcija - tai naujausios technologijos, aukščiausios kokybės žaliavos ir aukštos kokybės  epoksidiniai ir poliesteriniai produktai: glaistai, gruntai, dervos, antifulingai, dažai, lakas ... skirti laivų (jachtų, katerių, valčių, baidarių ...) gamybai, priežiūrai ir remontui.

Sea-Line® savo produktus  siūlo kartu su puikia ir aiškiai pateikta technine naudojimosi instrukcija, kuri apsaugos jus nuo galimų klaidų atliekant remonto darbus.

Sea-Line S07 - Profesionali techninė poliravimo pasta 1kg – S07 Polishing Compoud – Heavy Cut
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 13172
S07 Heavy Cut Sea-Line - profesionali poliravimo pasta tinka ypač kietiems gelkouto paviršiams. Tai specialus produktas su labai stipria poliravimo jėga, kuri garantuoja greitą ir efektyvų defektų, bei įbrėžimų pašalinimą nuo bet kokio gelkouto paviršių. S07 Heavy Cut pašalina įbrėžimus ir poli..
20.10€
Be PVM:16.61€
Sea-Line C1 - laivo dugno ploviklis 500ml - Bottom Cleaner
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 36978
Sea-Line  C1 - tai super stipri, efektyvi formulė, leidžianti greitai pašalinti kriaukles ir kitus nešvarumus nuo laivo dugno.Naudojimo būdas: nedidelį valiklio kiekį užpurkškite ant purvino, nešvaraus paviršiaus ir palikite 5-10 min. Nešvarumus pašalinkite vandens srove naudodami kempinę..
20.60€
Be PVM:17.02€
Sea-Line Epoksidinė derva 0.9 kg - Epoxy resin
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 38508
Sea-Line konstrukcinė epoksidinė derva yra universalaus naudojimo. Dervą galima naudoti , kaip laivo statybos ar remonto medžiagas. Rekomenduojama laminavimui, sandarinimas, paviršiaus sustiprinimui ir atskirų konstrukcijos dalių sujungimui, klijavimui. Kartu su stiklo pluošto medžiaga y..
35.40€
Be PVM:29.26€
Sea-Line Epoksidinis gruntas 5:1  0.75l baltas -  Epoxy Lightprimer 5:1
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 5077
Aukštos kokybės 2-jų komponentų  plono sluoksnio  epoksidinis gruntas. Tinkantis dugno dažams (antifulingas) ir viršutinio sluoksnio dažams (topkoutams). Puikus pereinamumo  sluoksnis tarp skirtingų sistemų. Puikus sukibimo sluoksnis. Padengus  4 sluoksniais  (..
23.20€
Be PVM:19.17€
Sea-Line Poliuretaninis lakas 0,75l-  High Gloss Polyurethane Clear Coat – Varnish Sea-Line Poliuretaninis lakas 0,75l-  High Gloss Polyurethane Clear Coat – Varnish
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 6749
Skaidrus poliuretaninis  2 komp.  lakas. Poliuretaninis lakas skirtas apsaugoti medieną esančią laive ir užtikrinti jos ilgalaikią ir puikią išvaizdą. Nereikalauja papildomo grunto. Kai lakuojama su skiedikliu –  impregnuoja ir apsaugo medieną (sudaro gruntinį sluoksnį). ..
36.70€
Be PVM:30.33€
Sea-Line S0 - Profesionali techninė poliravimo pasta 1kg – S0 Fas Cut, Medium Gloss
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 11246
S0 poliravimo pasta skirta profesionaliam naudojimui. Pasta yra universali priemonė, tinkanti visų tipų gelkoutui , lakui arba visiems paviršiams kurie yra kieti. S0 pašalina trūkumus po šlifavimo (šlifavimo popieriumi), net P800 (priklausomai nuo paviršiaus kietumo). Pasta yra skirta dirbti su ..
20.10€
Be PVM:16.61€
Sea-Line Skiediklis Epoksidiniam Gruntui 0.25 ml - Thinner For Epoxy Primers
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 11278
Tinka visiems  Sea-Line epoksidiniams produktams (volelis, teptukas, purškimas). Labai svarbu naudoti skiediklius, kurie atitinka dažų, gruntų parametrus.Užgaišite trumpesnį darbo laiką, greičiau džiūna...
6.50€
Be PVM:5.37€
Sea-Line Universalus epoksidinis glaistas 0,75L
Perkamiausia
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 12200
• Plonas dengimo sluoksnis ir lengvas šlifavimas leidžia Sea-Line glaistą dengti ant didelių paviršių. • Mažas tankumas leidžia dengti storą glaisto sluoksnį , džiūdamas mažai įdumba, netrūkinėja. • Skirtas dideliu paviršių išlyginimui statybos ar remonto metu. • Didelių (osmozės) pažeistų pa..
26.10€
Be PVM:21.57€
Gamintojas: Sea-Line Modelis: 38483
Sea-Line konstrukcinė epoksidinė derva yra universalaus naudojimo. Dervą galima naudoti , kaip laivo statybos ar remonto medžiagas. Rekomenduojama laminavimui, sandarinimas, paviršiaus sustiprinimui ir atskirų konstrukcijos dalių sujungimui, klijavimui. Kartu su stiklo pluošto medžiaga y..
24.40€
Be PVM:20.17€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 46 (4 Puslapio)