Yacht Devices Ekranas YDTD-20

149.00€ Be PVM: 123.14€
  • Gamintojas: Yacht Devices
  • Prekės kodas: YDTD-20
  • Ar turime: Pre-Order

Aprašymas

NMEA 2000 ekranas skirtas rodyti laivo padėtį, greitį ir greitį, vėjo ir oro duomenis, vandens gylį, žurnalo ir kelionės atstumą, variklio apsisukimus, baterijų įtampą ir kt. Su papildoma įranga galite stebėti iki keturių variklių ir transmisijų, temperatūrą išmetimo sistemoje, keturis akumuliatorius, keturi dyzeliniai ir keturi benzinino bakai ir trys gėlo vandens ir trys juodo vandens rezervuarai. Tipinis energijos suvartojimas yra tik 20 mA.

Ekranas skirtas veikti NMEA 2000 tinkle ir yra suderinamas su daugybe įrangos, palaikančios šį protokolą. Raymarine SeaTalk NG, Simrad SimNet ir Furuno CAN, Garmin tinklai yra standartiniai ir skiriasi tik jungčių tipai.

Ekranas yra praktinis pasirinkimas, kaip papildomas prietaisų ekranas, sumontuotas salone ar šalia elektros panelės.

Konfigūruoti vėjo ir gylio jutiklių iš mūsų ekrano negalėsite, jis skirtas tik atvaizduoti informaciją.

Ekranas su "Engine and Tank Monitoring" programine įranga gali rodyti iki 40 skirtingų duomenų, o šie duomenys gali skirtis priklausomai nuo variklių skaičiaus (0-4) ir kitų nustatymų. Įrenginyje vartotojas gali labai greitai perjungti duomenų puslapius naudodamas du ekrano šone esančius mygtukus. Ekrano nustatymuose vartotojas gali išjungti nepanaudotus duomenų puslapius ir pasirinkti pageidaujamus vienetus.

Micro SD lizdas skirtas atnaujinti programinę įrangą. Galite atsisiųsti programinę įrangą iš mūsų interneto svetainės (šiuo metu galima įsigyti Firmware Pack), nukopijuokite ją į MicroSD kortelę ir per minutę pakeiskite ekrano tipą! Ekranas nėra atsparus vandeniui ir turėtų būti montuojamas sausoje vietoje.


PDF instrukcija anglų kalba

Atsiliepimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Reikia login arba register jei norite parašyti atsiliepimą